Moroccanoil

Domů / Značky Moroccanoil

Moroccanoil je vedoucí značkou a průkopníkem mezi produkty vlasové péče, které jsou obohacené o arganový oleje. 

Všechny produkty — od čisticích, přes pečující, až po stylingové a produkty pro závěrečnou úpravu — jsou obohaceny o oleje. Nabízí tak jedinečné řešení v oblasti vlasové péče a stylingu, který vlasy nezanechává pouze přirozeně hladké a lesklé, ale zároveň zlepšuje jejich kondici při každém použití.

Základem je Arganový olej

Arganový olej Moroccanoil je mezi oleji zcela výjimečný. Hluboké kořeny a malé listy stromu argánie umožňují odolávat suchému povětří a nedostatku vody. Díky tomu jsou její ořechy obzvláště bohaté na olej. Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin, antioxidantů a vitamínu E činí z arganového oleje starodávné tajemství krásy s mnoha možnostmi využití. Napomáhá hydratovat a zjemnit vlasy, pokožku i nehty.

Originální vůně

Jedním z nejoblíbenějších aspektů značky je její ikonická vůně, která se prolíná celou řadou. Nezapomenutelná a exotická, originální vůně Moroccanoil zůstává ikonickým vjemem, který přenáší smysly a vyčaruje vzpomínky na dovolenou u moře a pocit, že jsme hýčkáni v luxusním salonu krásy. Tato často zmiňovaná a opravdu výjimečná vůně je výsledkem spojení kořenitého aroma jantaru a pižma, provoněného sladkou květinovou vůní. Zahaluje naše smysly zklidňujícím opojením, které si zapamatujeme.

Zobrazeno 1 až 30 z 91 Záznamů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace